На садибі “Грунівська Січ” відбулася цікава зустріч музикантів, друзів, просто гостей. Це така музична п‘ятниця з гарними енергетичними флюідами, які просто літали скрізь!

Уявіть собі- ви далеко за шумом міста, надокучливих інтернетів, серед красивоі природи, з борщем, варениками і узваром чекаєте на диво.

2

Виходять музичні групи, ви спілкуєтеся, жартуєте, співаєте разом з ними, можете грати на бубнах, сопілках, просто стукати в такт по столу, а можете і танцювати, просто обнявшись сидіти піля теплоі печі. Це зона комфорту і справжнього відпочинку. Коли ти не лайкаєш, а голосно кричиш: “Браво”. Коли ти обміюєшся гарною енергетикою. Таке буває.

3

З нами господар- Володимир Вакула. Вітає, грає, спілкується, запрошує у гості.
Я закохалася у музикантів, бо більшу половину свого життя працювала саме з музичними групами. Збираємося і досі. Через усе життя обожнюємо один одного. Це справжнє, чисте.

4

Я вперше слухала ці дві групи» PAPA, KRI4I” і « КАЙА». Бомбезно!
І Ілля, і Саша – керівники цікаві, талановиті, відкриті до усіх. Чекаємо на наступну п‘ятницю.

Усі моі друзі, записуйтеся, бо так багато людей вже вирішили приїхати. Бо там є де ночувати, покататися на конях, на тюбінгах, просто на сідницях. Валерія так смачно нагодує, що ресторани відпочивають. Гайда!

Олена Зеленска

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14