Іван та Катерина Стадниченко: «З садочка разом крокуємо по життю»

1

62 роки Іван та Катерина Стадниченко є подружжям, але історія цієї родини починається набагато раніше – у дитячому садочку, який після війни було влаштовано у будинку майбутнього голови родини

Родинне щастя, кореговане війною

2

Віталій взяв наплічника, обійняв нас з дітьми і вирушив на Схід,– з вологими очима пригадує Оксана. – Далі телефонні дзвінки у призначений час. Чекала щодня з таким щемом у серці, що коли одного дня не дочекалась – думала, що з розуму зійду. Після півтори доби його мовчання, почала вже підіймати гвалт у військкоматі, а сама молила – лише б живий був…

Як у Краснопіллі Масляну гуляли!

3

Справжнє гастрономічне свято подарували установи,  підприємства району та старостинські округи жителям і гостям селища, які відвідали Краснопільську масляну. Особливого колориту заходу надавали яскраві хустки –берегині вроди, якими прикрасили себе присутні жінки, а від представлених шедеврів кулінарного мистецтва розбігались очі. Та на цю їстівну красу можна було не лише подивитись, але й скуштувати.

ПАМ’ЯТЬ ЖИВЕ У ТРАДИЦІЯХ

4

В книзі спортивної історії Краснопільщини чільне місце займає ім’я майстра спорту з лижних гонок Віри Григорівни Стрикиці.   Щедра її трудова біографія. Очолювала і районне ДСТ «Колос», була директором ДЮСШ, багато років трудилася у міжгосподарському клубі «Колос». Була знаною і серед болільників, і серед спортсменів, і серед керівників господарств, з якими мала тісні зв’язки, а ще виховала десятки здібних лижників, які й сьогодні вдячні їй за це. На жаль, Віри Григорівни вже немає з нами, але щорічний турнір з футзалу серед дівчат є доброю згадкою про людину, яка своє життя присвятила спорту.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

НАГАДУЄМО, якщо Ви з якихось причин не передплатили «Перемогу» з початку року, але хочете отримувати газету з квітня, не забудьте зробити передплату до 25 березня.

Січневі і лютневі випуски «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16. Для тих, хто живе за межами району, існує платна розсилка PDF-версії газети.  

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14