В день пам’яті загиблих захисників України у читальному залі КЗ «Краснопільська публічна бібліотека» (Палац культури) відкрилася книжково-документальна виставка «Пам’ятай, Україно, героїв своїх» присвячена  п’ятим роковинам подій, що відбулися в серпні-вересні 2014 року під час війни на сході України.

На виставці особливо привертає увагу книга нашого земляка, сумчанина Євгена Положія «Іловайськ:розповіді про справжніх людей», що вийшла з друку в Харьківському видавництві «Folio» в 2016 році. Як сказано в передмові до видання-це книга про  мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі». Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми».

Усі представлені книги та збірники про тих, хто пішов боронити нашу землю, щоб зберегти єдність країни. Про тих, хто робив героїчні вчинки, просто добре виконуючи свою роботу і залишився вірним присязі. Вони – про силу, волю, мужність. Про Героїв, про тих, хто загинув, і тих, хто вижив, пройшов, пережив…

Запрошуємо до читального залу.

Брахно Т. ,Бібліотекар читального залу.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14