Точка неповернення, або нова структура КНП «Краснопільська ЦРЛ»

1

Обговорення змін у медичній галузі району можна чути будь де – у громадському транспорті і на святкових заходах, у магазинах  і чергах до лікаря, читати в соціальних мережах.  Під шквал образ  і звинувачень потрапили все місцеве керівництво  та адміністрація КНП «Краснопільська ЦРЛ». Але ж чи є шанси у лікарні жити по старому? На наболілі питання нашій газеті відповів головний лікар установи Євген Петрович Івахненко.

МІФИ І РЕАЛЬНІСТЬ, або ще раз про продаж землі

2

Верховна Рада має розглянути законопроект, що регулюватиме правила земельного ринку в Україні.  Після його прийняття мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення, який діяв в Україні з 2001 року,  буде скасовано. Цілком логічно чекати, що дуже швидко після цього почнеться тотальний розпродаж – і протягом найближчих років у країні триватиме суцільна торгівля землею. Добре це чи погано?, – на ці питання свою думку в нашій газеті висловив депутат обласної ради Андрій Кисіль.

Капітан 51 ОМБР Чергінець: «Нікого не осуджую, лише хочу, щоб знали про тих, хто тримався до останнього”

3

   Їх залишилося одинадцять обійців з 51 ОМБР на териконі, який постійно обстрілювався ворожою артилерією. Опинившись в оточенні, прикривали підрозділи 72-ї ОМБР, які знаходились у Червонопартизанську, який у 2016 році у зв’язку з декомунізацією було перейменовано на Вознесенівку. Про них ніхто не згадував. Не зустрічав з радісними вигуками та квітами. Хоча завдяки їм було врятовано чимало людських життів. Цими героями є бійці 4-ї гаубичної самохідно-артилерійської батареї 2-го гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону 51 ОМБР, командир якої — уродженець Угроїд, бойовий офіцер, капітан Сергій Чергінець.

ЛИСТОНОША ІЗ ШТУРМАНСЬКИМ ПОСВІДЧЕННЯМ

4

Сьогодні це вже звучить дивно, але Василь Павлович Мартиненко  добре пам’ятає, яким завантаженим було небо над Сумщиною , інколи одночасно на зв’язку перебувало до  сорока літаків, і кожному треба було дати раду. Після перебудови почала давати збій дисципліна, кожен почав робити те, що йому збреде в голову, і в один момент чоловік зрозумів, що більше не може працювати авідиспетчером в таких умовах, брати на себе відповідальність за чиїсь життя, тож залишив службу. В пошуках більш спокійної роботи Василь Павлович змінив декілька професій,  були довгих шість років безробіття, аж поки знайомий не запропонував стати листоношею.

Також на вас чекають  новини політики, спорту, культури, консультації, оголошення і реклама та ще багато корисної і цікавої інформації на 12-ти сторінках.

Примірники «Перемоги» можна придбати в редакції за адресою: смт Краснопілля, вул.. Сумська, 16.

Також існує платна розсилка PDF-версії газети. 

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням ім’я, прізвища та електронку, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14