3 грудня, напередодні Дня Збройних Сил України, у Верховній Раді України розпочала роботу виставка «Новітнє озброєння розробки КБ «Південне», мета якої — ширше ознайомлення народних депутатів і громадськості з діяльністю підприємства в оборонній сфері. Про це повідомляє офіційний сайт Державного підприємства «Конструкторське бюро «Південне» ім. М. К. Янгеля».

Відкриваючи виставку, голова парламенту Дмитро Разумков зазначив: «КБ «Південне» є тим підприємством, на яке треба було б рівнятись навіть у тих умовах, в яких ми сьогодні працюємо і захищаємо нашу державу. Є багато розробок, є багато досягнень і, незважаючи на всі ті роки, коли, на жаль, цей напрямок в економіці країни трохи відставав, з суб’єктивних чи об’єктивних причин, однак це те, що є національним надбанням — наші розробки в аерокосмічному напрямку, в оборонному напрямку і сьогодні вони конче потрібні українській армії».

191204_weapon2

Зазначається, що в експозиції у Верховній Раді КБ «Південне» представляє розробки з оборонної тематики за такими напрямками: подовження термінів експлуатації наявного озброєння; створення нових зразків оперативно-тактичних комплексів, зенітних ракетних систем і реактивних систем залпового вогню; створення перспективних зразків техніки військового призначення, а також проєкт групи космічних апаратів військового призначення. Усі вони належать до найактуальніших засобів озброєння, які мають високу точність, маневреність і скритність. Це провідна високоточна зброя, що спрямована на вирішення тактичних завдань в умовах сучасного бою.

Зокрема КБ «Південне» представляє сучасні оперативно-тактичні комплекси, які є надійним щитом неядерного стримування противника. Вони мають дальність у декілька сотень кілометрів, високу точність стрільби, широкий спектр цілей поразки. Це стовідсотково українська техніка, створена вітчизняною кооперацією КБ «Південне», яка налічує близько 120 підприємств.

191204_weapon3

У проєкті групи космічних апаратів військового призначення — супутники дистанційного зондування землі, що забезпечують доступ до інформації оглядового й детального спостереження земної поверхні.

Експозиція КБ «Південне» працюватиме в кулуарах другого поверху парламенту з 3 по 6 грудня 2019 року, йдеться в повідомленні.

Джерело:
https://armyinform.com.ua/2019/12/rozpochala-robotu-vystavka-novitnogo-ozbroyennya/
Напередодні Дня Збройних Сил України у Верховній Раді розпочала роботу виставка новітнього озброєння
3 Грудня 2019