Наші діти не тільки добре навчаються, про що свідчать перемоги у предметних олімпіадах, а й беруть активну участь у відбіркових, обласних та Всеукраїнських конкурсах.

Хочемо привітатипереможців обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Пошуковий загін «Відродження» гуртка «Історики-краєзнавці» (керівник Янкова Оксана Леонідівна) Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради.Робота «Народні промисли та ремесла рідного краю»буде представлена на Всеукраїнському етапі у Києві.

2

Відповідно до Положення «Про обласний соціально-освітній національно-патріотичний проект «Голос крові: ми – Українці» проводилася обласна експедиція учнівської молоді «Сумщина в міфах і легендах». Пошуковий загін «Відродження» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради став Лауреатом цієї експедиції з роботою «Великобобрицька ялина: міфи та легенди».

Хочеться відзначити братів Панова Михайла та Панова Дмитрія, які також були активними учасниками краєзнавчої конференції закладів освіти Краснопільської селищної ради «Герої сучасності серед нас» та обласної краєзнавчої конференції «У світі краєзнавчих відкриттів».

Запрошуємо дітей, які люблять історію, хочуть більше дізнатися про свій крайприєднатися до роботи гуртка «Історики-краєзнавці» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради.