З 16 квітня Укрпошта розпочала передплату на газети і журнали на II півріччя 2020 року за друкованими каталогами.

Терміни проведення передплатної кампанії:

  • на видання загальнодержавної сфери розповсюдження до 16 червня 2020 року;
  • на видання, що включені до «Каталогу видань зарубіжних країн на II півріччя 2020 року» до  04 червня 2020 року;
  • на місцеві видання (обласні, міські, районні) в строки, визначені згідно з укладеними з видавництвами (редакціями) договорами, але не пізніше ніж до 26 червня 2020 року.

Передплата з поточних місяців 2020 року приймається:

–  на видання загальнодержавної сфери розповсюдження в обласних центрах і місті Києві   до 15 числа, а інших населених пунктах до 10 числа включно, кожного місяця, що передує передплатному,

– на місцеві видання до 25 числа кожного місяця, що передує передплатному

Оформити передплату можна в відділеннях поштового зв’язку та пунктах приймання передплати, у листонош на доставних дільницях або скористатися власним сервісом Укрпошти «Онлайн передплата» на сайті http://www.ukrposhta.ua (на видання  загальнодержавної сфери розповсюдження та зарубіжні видання) . Це дуже зручно і актуально саме зараз, у період Карантину, оскільки оформити передплату можна не виходячи з дому, розрахуватися платіжною картою, а за часом  це займає  лише 3–5 хвилин.

 

Під час передплатної кампанії на II півріччя 2020 року  заплановано проведення низки заходів для клієнтів, а саме:

  • Акція «Я люблю передплату». При оформленні передплати на будь-які видання терміном не менше ніж на 6 місяців передплатник може стати учасником розіграшу цінних подарунків від Укрпошти – смартфону, мультихлібопечі, мікрохвильової печі, блендеру, праски, електрочайника.
  • Проєкт з доброчинної передплати «Відкрий дитині світ читання!». Можливість оформлення передплати видань дитячої тематики на адреси дитячих будинків-інтернатів  України, що є гарною нагодою подарувати дітям-сиротам можливість читати сучасні українські видання. Одночасно при передплаті видання на 6 місяців передплатник може отримати подарунок від Укрпошти, оскільки за бажанням стає учасником акції «Я люблю передплату».
  • Акція «Декада передплати». Можливість передплати окремі видань за зниженими цінами.