📌Ситуація на Краснопільщині залишається відносно спокійною та контрольованою. Сьогодні у штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Налагоджується робота по вивезенню сміття КП «Екосервіс» по Краснопіллю та по старостинським округам. ТОВ «Теплоенерго» забезпечує населення водопостачанням, водовідведенням.

Тому прохання до краснопільчан: хто сьогодні має фінансову та технічну можливість, сплачуйте за спожиті житлово-комунальні послуги. Це допоможе підприємствам отримувати необхідні ресурси для повноцінної роботи.

Електро та газозабезпечення відновлено по всім населеним пунктам громади.

Мобільний зв’язок та Інтенет відновлено, крім сіл Грабовське та Бранцівка. Також в деяких віддалених селах залишається проблема з наповненням продовольчих магазинів продуктами харчування у достатній кількості.

📌Відновився рух автобусів за маршрутами Краснопілля-Суми та Угроїди-Суми. Також з 27.04.2022 відновилися автобусні сполучення між містом Суми та іншими населеними пунктами громади: Порозок – Суми (через Краснопілля, Славгород), Краснопілля – Грабовське (через Рясне) та Краснопілля – Тур’я. Поки що розклад руху транспорту може змінюватися, тому інформація буде регулярно оновлюватися.

Укрзалізниця відновила рух приміських поїздів, в тому числі і по напрямку Суми-Краснопілля.

На Краснопільських АЗС з’явилося пальне, черг вже немає, паливо в наявності, але відпуск здійснюється не більше як по 20 літрів. Розрахунок можливий як готівкою, так і банківською карткою.

📌Щодо галузей медицини та освіти громади. Центр первинної медицини та Краснопільська лікарня працюють у штатному режимі. Сімейні лікарі приймають пацієнтів з 8.30 до 14.00. Тимчасово відсутній лікарі в селах Рясне та Чернеччина, тому пацієнти обслуговуються в СЛА смт Краснопілля. Заклади поступово забезпечуються медикаментами, зокрема інсулінами, знеболювальними, жарознижуючими, антибіотиками, перев’язувальними засобами та ін.. Все можна отримати за рекомендацією лікаря, безкоштовно. Залишається потреба в протисудомних препаратах, гормонах щитовидної залози, гіпертензивних та заспокійливих засобах. Поступово налагоджується постачання медикаментів до аптек громади.

Стаціонарне відділення Краснопільської лікарні працює цілодобово, госпіталізуються всі, хто цього потребує, без виключення. У поліклінічному відділенні працюють всі спеціалісти, крім невропатолога та ортопеда, але необхідну відповідну допомогу надають терапевти та хірурги лікарні. Працюють всі кабінети: реабілітація, фізкабінет, цілодобово надається невідкладна допомога в приймальному відділенні. Лікарня забезпечена медикаментами та у повному обсязі продуктами харчування.

Освітній процес у навчальних закладах громади здійснюється за дистанційною формою навчання задля убезпечення дітей під час воєнного стану. З цією ж метою заклади дошкільної освіти – дитячі садочки – на сьогодні поки що не працюють.

📌Аграрії Краснопільщини забезпечують проведення посівної кампанії 2022 року: вносять добрива, розпочинають сівбу ярих культур.