ОЛЬГА ЮДІНА: «ХОЧЕТЬСЯ, ЩОБ В УКРАЇНІ НАРЕШТІ НАСТАВ МИР»

Для Ольги, переселенки з Луганщини, війна розпочалася у 2014-му. Тоді, рятуючи дітей від обстрілів, вирішили з чоловіком перевезти їх на його малу батьківщину до Краснопілля в будинок його вже не молодих батьків, які на той час потребували нагляду. Але війна наздогнала родину й тут. Як склалося життя її сім’ї, жінка погодилася розповісти нашим читачам.

ВІДПОВІДІ НА НАЙПОШИРЕНІШІ ПИТАННЯ ПРО ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ

Через війну та окупацію велика кількість українців були змушені змінити місце проживання. Багато хто зіткнувся з проблемами в отриманні медичної допомоги через віддаленість та/або відсутність зв’язку зі своїм сімейним лікарем. Відповідаємо на найпоширеніші запитання щодо отримання ПМД (первинної медичної допомоги) та укладання декларації під час війни.

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ НА АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ЩОДО РОБОТИ ПЛАТФОРМИ єДОПОМОГА

Ще з початку війни держава почала розробляти план заходів для допомоги своїм громадянам у цей складний період. Результатом є створення платформи єДопомога, завдяки якій українці, що потребують допомоги, можуть швидко подати заявку, а тисячі волонтерів по всій Україні допомогти нужденним. Детальніше про роботу платформи, а також яким чином держава допомагає українцям під час війни, розгорнуто у форматі запитання-відповіді

ДОСЛІДНИК ІСТОРІЇ ГЕОРГІЙ ЗАВГОРОДНІЙ: НАША ДЕРЖАВА – РУСЬ –ВКРАЇНА!

Георгій Завгородній на підставі багаторічних досліджень впевнився, що так зване «возз’єднання» (тоді, насправді, існували наша Русь і чингизо-половецько-мокшанська Московія),- це фейк. На Переяславській нараді у січні 1654 року законний князь і гетьман Руси Богдан Хмельницький з козаками виріщували, як утримати і зберегти від тиску (католиків Польщі) незалежну і канонічну Київсько-Руську державу, землями якої (від Білого моря до Уральських гір) польський король Сігізмунд лише у 1634 році незаконно поступився нащадкам чингизидівської гілки Ібан Кулхана… а ті, з роками, на жаль, взяли гору над правдою, істиною – брехнею, міфами, агітацією та пропагандою брехні, московити, до речі, і зараз, таке ж дійство, тобто фальсифікацію, здійснюють, яку нащадки, з роками, на жаль, можуть сприймати як наче, правду стверджує історик

ПЕРЕТВОРИТИ ВИКЛИКИ НА ДОСЯГНЕННЯ. ДОСВІД РЕШЕТИЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ

НАГАДУЄМО, ЩО НАШУ ГАЗЕТУ МОЖНА ПЕРЕДПЛАТИТИ НА ТЕРИТОРІЇ ВСЬОГО СУМСЬКОГО РАЙОНУ!

Також нагадуємо, що передплатити «ПЕРЕМОГУ» можна у поштових відділеннях, безпосередньо в редакції і онлайн за посиланням:

Шановні жителі Краснопільщини і не тільки!і! Допоможіть передплатити онлайн газету «Перемога» вашим дідусям і бабусям, які живуть у сільській місцевості і не мають доступу до інтернету. Не позбавляйте їх цієї маленької радості – хоча б раз на тиждень взяти в руки паперову «районку» і дізнатися місцеві новини!