Цим спецвипуском ми розпочинаємо наш спільний медіа-проєкт «Білопільщина» з «Перемогою»: тримаємо інформаційний фронт!»

Триматись разом нам сьогодні необхідно і на інформаційному фронті, і на прикордонних територіях, де живемоми, і на волонтерській передовій, аби допомогти наших захисникам.

Наші території сьогодні об’єднує не лише кордон, не лише обстріли і руйнування, а передовсім наша воля до Перемоги і бажання докласти всіх зусиль для цього. І кожен в силу своїх можливостей робить крок до звільнення України.

Ми, працівники редакцій двох газет – Білопільської та Краснопільської, – багато років дружимо, працюємо у деяких спільних проєктах, обмінюємось досвідом і допомагаємо один одному.

Приміром, вже 5 років ми працюємо у спільному медіа-волонтерському проєкті «Реформована преса – Українській армії». А сьогодні допомогли нам наші партнери з організації IREX в Україні. За підтримки Програми партнерства у галузі мас-медіа в Україні UMPP ми можемо тепер разом кілька місяців робити спецвипуск «Білопільщина» з «Перемогою» – жителям прикордоння,» який читатимуть жителі чотирьох громад Білопільщини та двох – Краснопільщини.

Нічого не поробиш, ми ще довго будемо називати наші території за межами колишніх районів. І нічого в цьому поганого немає.

Не забуваємо, що ми тепер – єдиний Сумський район, але наші території, як і раніше, називають Краснопільщина і Білопільщина.

І саме для жителів цих територій – наш спецвипуск.

Цими днями примірники першого номеру “Спільнопілля”, а також “Перемоги” і переможні календарі від нашої редакції отримали жителі сіл Бранцівка і Лісне Краснопільської громади.

Продовжуємо тримати інформаційний фронт!

Реклама