На Сумщині формується окремий стрілецький батальйон Збройних Сил України. На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 60 років, і тих, хто має військову спеціальність, і тих, хто без відповідного досвіду. Про це повідомили в Сумському обласному територіальному центрі комплектування 3 лютого.

Охочі вступати до Сумського стрілецького батальйону можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації.

“Ми запрошуємо чоловіків та жінок, які патріотично налаштовані, і прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних сил України. Нам потрібні і офіцери, і сержанти, і рядові, і ті, хто служив, і ті, хто не служив, бо ми будемо проводити навчання, будемо проводити бойове злагодження. Треба і економісти, і юристи, і відділи МПЗ, цивільно-військового співробітництва. Багато якихось напрямків, і кожен може себе знайти. Також для жінок це актуально, тому що є кухарі, зв’язківці, які можуть працювати, лікарі — тобто з будь-якою спеціальністю”, – розповіла військовослужбовиця Сумського обласного центру комплектування та соціальної підтримки Тетяна Закревська.

Що відомо

  • В Україні стартувала національна кампанія рекрутингу “Гвардія Наступу”, де прикордонники, поліція та Нацгвардія розпочинають набір добровольців у штурмові батальйони восьми нових бригад.