Щойно ми раділи срібним нагородам краснопільчанок Єви і Валерії Мартиненко в естафеті, і ось знову приємна новина з Яворова! Єва здобула золото у складі Збірної Сумщини-1, а Валерія виборола срібло у складі збірної Сумщини (ОС) у змішаній естафеті

В останній день Чемпіонату України серед юніорів та юніорок, що завершився у с.Яворів Львівської області, пройшла змішана естафета. Вітрові умови на стадіоні були неймовірно складними – серед 48-ми спортсменів у 12-ти командах лише двоє змогли пройти два рубежі без штрафних кіл! А в деяких випадках ми побачили навіть 8-9 кіл штрафу у одного учасника. 

Результат переможців, збірної Сумської області, – 8 кіл штрафу на команду – став найкращим показником влучності у цій естафеті! Єва Мартиненко та Ксенія Приходько настріляли сім з цих кіл, а Сергій Супрун та Владислав Чихарь, які й вибороли перемогу, – лише один.

Інший вражаючий показник – золото від срібла відділили більше ніж шість хвилин! І це при тому, що після двох етапів юніорок попереду була друга сумська команда – у складі Валерії Мартиненко та Поліни Пуцко. Більше того: на останньому рубежі на срібло міг замахнутись і Київ, але Данило Большой був менш точним за Миколу Грущака, тому сьогодні у киян бронза.

Антирекордом стрільби в гонці став результат спортсменів Волинської області, які вчотирьох змогли закрити лише 10 мішеней з 64 пострілів!

Змішана естафета
1. Сумська обл.-1 (8 кіл штрафу)  1:26:03:31
2. Сумська обл.-2 (15 кіл штрафу)  +6:18,86
3. м.Київ (9 кіл штрафу)  +6:39,94

Повні результати гонки тут (pdf)

За результатами чемпіонату буде остаточно сформовано команди на юніорські чемпіонати Європи та світу.

Реклама