Несприятливі погодні умови фактично паралізували життя самотніх літніх людей, особливо – у віддалених населених пунктах. Тож таких пенсіонерів опікують дільничні інспектори поліції, котрі допомагають їм у скрутному становищі.

2

На Краснопільщині дільничні знаходять час та можливість відвідати тих пенсіонерів, хто проживає самотою. Адже знають: літнім людям в силу їх віку та фізичного стану важко справлятися з наслідками негоди. Розчистити у дворі сніг, нарубати дров, принести води, продуктів, впевнитися у безпеці людини, та й просто запитати про здоров‘я і життя, – полісмени не шкодують на це ні часу, ні власних сил.

3

А тому звертаються до всіх небайдужих громадян з проханням підтримати у складних життєвих умовах тих самотніх стариків, хто проживає поруч.

Не будьте байдужими! Приділіть кілька хвилин свого часу, аби провідати їх і дізнатися, чи не потрібна їм допомога. І якщо ваших зусиль буде замало, чи літня людина перебуває у критичній ситуації, чи стала жертвою зловмисників – наберіть «102» та повідомте про це до поліції.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14