Кіндратівський стадіон  став ареною змагань для ветеранів  футболу з Краснопільського,  Білопільського, Сумського району. Можемо ці змагання назвати вже доброю  традицією – адже ветерани спорту  саме під  час минулого  такого турніру побажали  нових  зустрічей на футбольних полях.

Людина, в якої слово з ділом не розходиться, Василь Лобода,  директор з виробництва групи компаній «УКРЛЕНДФАРМІНГ» разом з командою партійців ВО «Батьківщина» вирішили провести спортивний турнір  у Кіндратівці Сумського району невипадково. Тут  люблять спорт, фанатично захоплюються футболом і стадіон завжди готовий до гри. Це відзначили і судді, і гравці.

Хоча й погода каверзувала, та дощ не прогнав з поля спортсменів, навіть стійких вболівальників не бракувало. Отже, місце проведення спортивних поєдинків – Кіндратівський стадіон, 10.00 – на поле вийшли команди з згаданих районів (Ред. – Нагадаємо, така географія  обробітку найбільших площ сільськогосподарських земель  та соціальної відповідальності за інфраструктуру сіл компанії «Укрлендфармінг»). Усього витягували жереб кому і з ким вийти на поле цього дня 8 команд: з Білопілля, Краснопілля, Яструбиного, Токарів, Кіндратівки, Підліснівки, Верхньої Сироватки, Нижньої  Сироватки.

Приємно відзначив активність та ініціативу учасників турніру, підтримку в доброму ділі колег Василь Лобода. «Добре потрудилися в агрогосподарствах, основні роботи практично  доладовані, тому сьогодні тут зібралися справжні чоловіки. Команди й окремі гравці продемонстрували справжній футбол. Наша команда організаторів, палкі прихильники футболу підтримуємо гравців, погляньте як вибухають позитивними емоціями  та оцінюють правильні дії нападників і центральних півзахисників, при точних філігранних  передачах,  майстерних влучних  ударах. Емоцій вистачає. Футбол таких дорослих чоловіків заслуговує поваги. Хоча і вид змагань для тих,  кому сорок і за… та цей вид спорту для них є і  покликанням душі, і найулюбленішим дозвіллям. Я завжди підтримую людей небайдужих до традицій, готових не тільки в праці, але і в спорті відстоювати честь малої батьківщини. І мені приємно, що зміг долучитися до традиції футболу ветеранів, хоча б якоюсь мірою додати позитиву у повсякдення сільчан».

2

На золоті кубків та медалей стікають краплинки дощу, та вже за мить вони  перекочують до учасників змагань, додадуть їм усім доброго настрою. Поєдинки відвирували боротьбою, емоціями. Команди обмінюються враженнями, дякують гравці організатору  Василю Лободі та команді партійців ВО «Батьківщина» за ці позитивні емоції, приємні спілкування, враження і відзнаки. Найочікуваніша мить – підсумки турніру з відзначенням команд – переможців і окремих гравців. У  спорті  перемагають сильніші.

3

Василь Лобода  привітав  переможців та вручив спортивні відзнаки, а трійці лідерів турніру – грошові премії. Кубок Переможця і медалі гравцям турніру за перше  місце отримала  команда ветеранів м. Білопілля. «У нас найкращі враження від попереднього і сьогоднішнього турніру. Організаторам – велике спасибі. Ми виграли! Тут все просто: поставили ціль і її досягли»,- сказав Володимир  Теренін, капітан команди з Білопілля.

4

Кубок і медалі за друге місце дісталися футболістам с. Кіндратівки – команді господарів. «Мене знають і як аграрія, і як футбольного фаната протягом усього мого професійного шляху, – говорить заступник директора агрофірми «Лан» Сергій  Миколайович Іванченко,- сьогодні  я у вболівальниках, хоча на початку літа виходив на поле. Приємно нам, що Василь Петрович Лобода уже не вперше думає про таких як я віком і трохи молодших, що дає нам таку можливість товариських зустрічей командами з декількох районів. Це для нас – агрономів, механізаторів, водіїв, охоронників, вчителів –   є «великим футболом» з нагородженням команд та окремих гравців кубками, медалями грошовими преміями за зайняті перше, друге, третє місце, – сказав Сергій Миколайович.-  Хоча й ветеранам не позичати ентузіазму (суджу не лише по нашій кіндратівській команді, а по всіх хто виступає на цьому турнірі), та  бажання перемоги, і бійцівський дух підсилюються на таких змаганнях.  Тому від імені  ветеранів футболу Сумського району дякую за це добре діло Василю Петровичу Лободі, адже така організація турніру додає командам ще більшого бажання виходити щовихідного на поле, бажання захищати честь свого села, рідного району». З іншого боку, таке дозвілля позитивно впливає і на результати роботи.

Після завершення  турніру й  приємних та бурхливих миттєвостей нагородження спортсмени командами і  з натхненниками  спортивного заходу традиційно  фотографуються на пам’ять. На одній з світлин зафіксований момент, як учасник команди «Метеор» (Кіндратівка) Євген Кіріченко потиснув руку та подякував ініціатору та організатору зустрічі Василю Лободі і запевнив, що і наступних таких змагань їхня команда не пропустить.

Просимо Євгена Сергійовича приєднатися  до розмови. «Я продовжую батьківську стежку, і у сільському господарстві, і в популяризації футболу серед земляків. На жаль його (Ред. – Сергія Єфремовича Кіріченка) вже    5 років нема з нами, Цей стадіон, на якому ми нині приймали учасників ветеранського футболу, завжди підтримувався у належному стані, що й ми продовжуємо на сьогодні,- говорить Євген Кіріченко.- Своїм прикладом  виходу на поле ми передаємо молодшим любов до футболу, як свого часу посвятили в це нас наші батьки. Наші хлопці з бійцівським характером і бажанням завжди вийти на поле. Грають  команди  – юнаків, дорослих, ветеранів».

Депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Володимир Поцелуєв цього дня вболівав звісно за всіх учасників турніру. Володимир Іванович відзначив: «Дуже приємно мені як лікарю бачити на футбольному полі земляків, бо спорт заряджає енергією, бадьорістю, а це додає  успіхів у всіх сферах життя, здоров’я. А здорова кожна людина – значить здорова нація. Тому хочу подякувати організатору футбольного турніру Василю Петровичу Лободі, який організовував цей день спорту для ветеранів з трьох районів».

Нагороджують у трійці переможців  – за 3 місце  –  футболістів з Яструбиного, справжніх  чоловіків села Сумського району з козацькою славою. Відзначили й кращих у турнірі – бомбардира, нападника, воротаря…  Василь Лобода висловив упевненість, що цей день додав  ветеранам футболу енергії та доброго настрою, і подякував усім гравцям команд, які на полі продемонстрували, що в наших селах живуть небайдужі люди.

Ольга Ярова

Світлини автора

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14