Заступник голови Сумської облдержадміністрації Микола Подопригора провів робочу зустріч з Краснопільським селищним головою Юрієм Яремчуком та ознайомився з матеріально-технічною базою закладів соціальної сфери громади.

Зокрема, у ході поїздки посадовець відвідав Інклюзивно-ресурсний центр Краснопільської селищної ради, який повноцінно розпочав свою роботу з 1 листопада 2018 року, оглянув його матеріально-технічну базу та поспілкувався з колективом закладу.

Слід зазначити, що послуги які надаватимуться Центром є безкоштовні. Фахівцями ІРЦ здійснюватиметься комплексна оцінка розвитку дітей з особливими освітніми потребами, за результатами якої  вони визначатимуть напрям, обсяг психолого-педагогічної допомоги дітям з особливими освітніми потребами та забезпечуватимуть її надання шляхом проведення індивідуальних та групових занять.

3

Також під час свого візиту Микола Подопригора побував у Краснопільській школі, де ознайомився з ходом будівництва футбольного майданчику з штучним покриттям на території закладу та оглянув відремонтоване приміщення їдальні і новий спортивний зал для заняття вільною боротьбою.

2

Перебуваючи на Краснопільщині заступник голови Сумської облдержадміністрації разом із Юрієм Яремчуком обговорив проблемні питання та подальші кроки розвитку об’єднаної громади. Зауважив, що господарський підхід керівництва громади є запорукою у вирішенні проблем території, при цьому важливим тут є фактор співпраці бізнесу та місцевої влади, що в свою чергу дає шанс для розвитку інфраструктури тощо.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14