26.04.2019 проведено спільну прес-конференцію (брифінг) виконувача обов’язків начальника Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Лисаченко О.В., начальника Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Гордієнка В.І., начальника СВ Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Усика В.І.

 Начальник Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Гордієнко В.І.  

Протягом 3-х місяців 2019 року на території Краснопільського району зареєстровано 1550 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події, із яких внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 75. До справи висновком списано 664 або 42,2 %, передано до інших відділів та відділень 2, або 0,5 %, приєднано до іншого ЄО 797.

На території Краснопільського району зареєстровано 60 кримінальних правопорушень, без урахування закритих: з яких 14 – тяжкі, 4 – особливо тяжких.

Станом на 01.01.2019 в Краснопільському ВП Охтирського ВП ГУНП  Сумській області у розшуку перебувало 4 злочинці. Протягом звітного періоду в розшук оголошено 2 злочинця. Протягом звітного періоду Краснопільським ВП розшукано 1 злочинця.

Протягом 3-х місяців дільничними офіцерами поліції складено 85 адміністративних протоколів.

Протягом 3-х місяців 2019 року сектором ювенальної превенції розкрито 3 злочини.

 

Начальник СВ Краснопільського ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області  Усик В.І.

За вказаний період 2019 року в СВ Краснопільського ВП знаходилося:

-в провадженні у залишку на початок звітного періоду перебувало 254 кримінальних проваджень, розпочато 60 кримінальних проваджень без закритих.

– направлено до суду 35 кримінальних проваджень, (з них з обвинувальним актом – 32;

– закрито за ст. 284 КПК України – 20 кримінальних проваджень.

Протягом поточного року встановлено збитків на суму 82 тис. грн. Відшкодовано заподіяних матеріальних збитків у закінчених кримінальних провадженнях 81 тис. грн., в тому числі в інтересах держави 14 тис. грн. Проведено 19 обшуків з метою розшуку майна.

Виконувач обов’язків начальника Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури Лисаченко О.В.

-Протягом 3-х місяців 2019 року до суду направлено 3 обвинувальні акти у бюджетній сфері, у яких за результатами досудового розслідування обвинуваченими у добровільному порядку відшкодовано 20 тис. грн.

Також скеровано до суду 3 обвинувальні акти у сфері лісокористування, у яких встановлено збитки на суму 10 тис. грн., які добровільно відшкодовано.

За участю оперативних працівників Краснопільського відділу Охтирської місцевої прокуратури протягом 3-х місяців 2019 року забезпечено участь у розгляді судами першої інстанції з ухваленням рішень по 24 кримінальним провадженням, з яких по 8 кримінальним провадженням винесено вироки, по 8 прийнято рішення про закриття у зв’язку з відмовою потерпілих від підтримання обвинувачення у формі приватного обвинувачення, застосовано 2 примусових заходи медичного характеру.

Не допущено ухвалення виправдувальних вироків.

Не допущено випадків незаконного притягнення дітей до кримінальної відповідальності.

Крім того, проведено 8 перевірок в органах та установах (Краснопільському районному секторі філії ДУ «Центр пробації» в Сумській області, Краснопільському ВП Охтирського ВП ГУНП в Сумській області, ВПС «Краснопілля» Сумського прикордонного загону, Краснопільській ЦРЛ), за наслідками яких внесено 6 документів прокурорського реагування.

Вирішено 6 звернень з питань досудового розслідування.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ  motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14