Сьогодні під головуванням голови районної ради Віталія Савоненка за участі  виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Андрія Петрова відбулася нарада з сільськими головами, на якій обговорили важливі питання життєдіяльності району.

Першою до слова запросили в.о. завідувача Краснопільського районного лабораторного відділення ДУ «Сумський обласний лаболаторний центр МОЗ України» Галину Гавенко, яка проінформувала присутніх про проведення реорганізації закладу та запропонувала сільським головам утримувати спеціалістів за умов співфінансування.

Також присутні обговорили питання спільного утримання хоспісного відділення КНП «Краснопільська ЦРЛ», виділення коштів для запровадження телемедицини, співфінансування інклюзивно-ресурсного центру, передачі приміщень закладів первинної медицини д комунальної власності сільський рад, придбання комп`ютерного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Краснопільська центральна районна лікарня».

В.о. голови районної державної адміністрації Андрій Петров повідомив про виділення коштів з державного бюджету для придбання автомобілів для амбулаторій загальної практики сімейної медицини та необхідності в стислі терміни використати зазначені кошти відповідно до чинного законодавства.

Директор Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості Галина Акименко надала інформацію про стан ринку праці в районі, рівень безробіття та співпрацю з сільськими радами з питань перенавчання працівників, співфінансування громадських робіт.

Підводячи підсумки наради, голова районної ради Віталій Савоненко зазначив, що сьогодні лише спільними зусиллями можливо вирішувати проблемні питання та реагувати на виклики сьогодення.

Інф. районної ради