27 січня 2020 року в приміщенні Миропільської селищної ради відбулася зустріч дільничного офіцера поліції Краснопільського відділення поліції старшого лейтенанта поліції Олександра Мішеніна з громадою.

Дільничний офіцер поліції прозвітував перед населенням про проведену роботу з розкриття злочинів, про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці, а також розповів, які заходи вживаються по запобіганню та протидії правопорушенням. Особлива увага була акцентована на видах шахрайств, жертвами яких останнім часом стає все більше і більше людей. Тому дільничний детально проінформував яким чином не стати жертвою даного виду злочину.

Також дільничний розповів про переваги проекту «Поліцейський офіцер громади» для більш ефективного забезпечення публічної безпеки та порядку населення.

Під час зустрічі дільничний офіцер поліції ініціював винесення на розгляд сесії органу місцевого самоврядування питання щодо встановлення систем відео спостереження, освітлення на вулицях в нічний час доби, з метою попередження та недопущення правопорушень та забезпечення правопорядку.

 

Інспектор Краснопільського ВП

Т. Пахомова