Краснопільським відділом державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства продовжуються перевірки об’єктів по виконанню постанов Кабінету Міністрів України №1236 та №104 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-COV-2», інших законодавчих актів.

          Сумська область на сьогодні знаходиться в «помаранчевому» рівні епідемічної небезпеки. З початку 2021 року за порушення карантинних заходів оштрафовані 18 відповідальних осіб, допускаються випадки відсутності захисної маски, недотримання соціальної дистанції між відвідувачами, несвоєчасне проведення дезінфекції приміщень та контактних поверхонь, що веде до поширення інфекції.

          Слідуючий рівень епіднебезпеки «червоний», що приведе за собою значні обмеження, такі як обмеження транспортного сполучення, заборона торгівлі непродовольчою групою товарів, робота ринків, дистанційна форма навчання в закладах освіти.

Хотілося б звернутись до населення та керівників організацій з проханням та вимогою дотримуватись встановлених обмежень.

Начальник відділу                                             Микола КРАМАРЕНКО