ОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ДНЯ ДЕРЖАВНОСТІ УКРАЇНИ🇺🇦🇺🇦🇺🇦

28 липня цього року Україна вперше відзначає День Української Державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

Цього дня, з нагоди свята відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника Тараса Шевченка та пам’ятного знаку героям АТО/ООС Краснопільщини, в якому взяли участь керівники та депутати Краснопільської селищної ради, керівництво прикордонної служби, відділення поліції та третього відділу Сумського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

День Української Державності сприятиме утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості.

Відзначення цього свята – це можливість для кожного українця згадати історію своєї країни, повну боротьбу за незалежність, єдність та щасливе життя. Цінуємо те, за що боролися наші предки, пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.

Вітаємо кожного українця з його святом, з Днем української державності!