Валедіанс – Оріон 2:3

Ми побачили по справжньому бойову гру з великою кількістю боротьби. Команди обмінялися голами у першому таймі. На гол Гладишева, відповів Краснопільчанин Савченко. І на перерву команди пішли з рівним рахунком 1:1 з невеликою кількістю моментів створених на двох.

За малюнком гри друга половина мало чим відрізнялася від першої.На майданчику точилася боротьба, за невеликої ігрової переваги Оріону , де особливо виділявся Савченко Станіслав 

Але яку ж кінцівку гри підготували для нас обидва колективи. Спочатку на 42 хвилині підопічні Леоніда Сеня проспали передачу із глибини і вискочивши вдвох на побачення проти одного голкіпера, гравці з краснопільщини, скористалися нагодою та вийшли уперед. Здавалося б по такій грі ,осоївці вже свого не відпустять , проте невдалий розіграш кутового та швидка контратака від Валедіансу, і за 6 хвилин до кінця гри, рахунок знов стає рівним.  І десь , можливо логічним було б матчу і закінчитися нічиєю , проте під завісу другого тайму Оріону вдається показова атака з завершенням від все того ж Станіслава Савченка , який і встановив остаточний рахунок 2:3 на користь гостей з Осоївки.