Оріон — Батальйон — 9:1

У грі Давида і Голіафа сенсації не сталося, команда з Осоївки з першої ж хвилини продемонструвала серйозність намірів щодо даної зустрічі. Красюк Ярослав відкрив рахунок ще коли секундна стрілка не встигла зробити повний оберт від початку гри. Батальйону було важко щось протиставити більш досвідченому та молодому колективу, який мав беззаперечну перевагу. Ще в першому таймі питання щодо результату можно було рахувати закритим. Адже відігратись з 4:1 за такої гри Оріону, не тільки військовим,а взагалі мало кому вдасться.

Другий тайм пройшов в тому ж ключі і Осоївці продовжили покращувати командні та особисті статистичні дані. У підсумку 9:1: хет-триком відзначився Сусік Констянтин, дубль зробив Красюк Ярослав, а Савченко, Верещако, Харченко, Махмудов та Красюк Владислав записали по голу до свого активу. Голом престижу відзначився Чирков Сергій. Впевнена перемога Осоївців, які продовжують переслідувати Зірку.