Необхідною умовою надання якісної медичної допомоги є наявність сучасного діагностичного обладнання. І одним з пріоритетів співпраці з міжнародними партнерами є придбання сучасного медичного обладнання для КНП “Краснопільська лікарня”. Наприкінці року наш заклад отримав від міжнародної партнерської програми 2 мобільні комплекси моніторингу показників здоров’я

Вони допоможуть лікарям у надзвичайно мобільних умовах робити аналізи крові за багатьма параметрами. Комплекс включає: портативний сухий хімічний аналізатор (тестові елементи: ліпіди + глюкоза: TC, TG, HDL-C, LDL-C, Glu; функція нирок: UREA, CRE; функція печінки: ALB, ALT, AST; скринінг на метаболічні захворювання: ТК, УА, ГЛУ; скринінг донорів крові; телемедичний монітор (з ЕКГ і рюкзаком), сенсорний екран 10,1 дюйма; новий дизайн і стабільність для розміщення та обмін даними в реальному часі; NIBP-модуль внутрішнього моріторингу; SPO2-модуль внутрішнього моніторингу; спирометр; термопринтер. Час перевірки: 3хв.

Вартість обладнання 400 тис.грн.

Ця підтримка є частиною зусиль, спрямованих на допомогу партнерським громадам України у розширенні переліку адміністративних послуг, яка здійснюється в рамках проєкту “Програма ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України”, що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується GIZ Ukraine.

– Щиро дякуємо нашим європейським партнерам в спільній роботі по розвитку матеріальної бази нашої лікарні !